- Ana Sayfa
- Telefon Modelleri
- Telefon Karşılaştırma
Reeder S19 Max Pro vs Vivo Y33s
Reeder S19 Max Pro vs Vivo Y33s
Vivo Y33s genel puanda önde (88/100).
- Ekran: Reeder S19 Max Pro (100)
- Performans: Reeder S19 Max Pro (92)
- Kamera: Vivo Y33s (100)
- Batarya: Vivo Y33s (100)
- Tasarım: Vivo Y33s (50)
- Sağlık: Reeder S19 Max Pro (96)
| Puanlar | ||
|---|---|---|
| Ekran 3 özellik |
||
| Performans 3 özellik |
||
| Kamera 2 özellik |
||
| Batarya 2 özellik |
||
| Tasarım 2 özellik |
||
| Sağlık 2 özellik |
||
| Özellikler | ||
| Ekran Boyutu | 6,7 inç | 6,58 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD | IPS LCD |
| Ekran Çözünürlüğü | 720x1650 (HD+) Piksel (12) | 1080x2408 (FHD+) Piksel (60) |
| Ekran Yenileme Hızı | 60 Hz | 60 Hz |
| Ekran / Gövde Oranı | 82,79 % | 82,74 % |
| Yonga Seti (Chipset) | Unisoc T610 | MediaTek Helio G80 (MT6769V) |
| CPU Çekirdek Sayısı | 8 | 8 |
| RAM | 6 GB | 8 GB |
| Dahili Depolama | 256 GB | 128 GB |
| İşletim Sistemi | Android 11 (R) | Android 11 (R) |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 48 MP | 50 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP | 16 MP |
| Batarya Kapasitesi | 5.000 mAh | 5.000 mAh |
| Hızlı Şarj | Yok | Var |
| 5G | Yok | Yok |
| Hat Sayısı | Çift Hat | Çift Hat |
| Desteklenen SIM Tipleri | Nano-SIM (4FF) | Nano-SIM (4FF) |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok | Var |
| Suya Dayanıklılık | Yok | Yok |
| Boy | 168 mm | 164,26 mm |
| SAR Değeri (Baş) | 0,746 W/kg | 0,83 W/kg |
| SAR Değeri (Vücut) | 1,18 W/kg | 1,09 W/kg |
| Çıkış Yılı | 2.022 | 2.021 |
| Ekran | ||
| Ekran Alanı | 105.26 cm² | 103.4 cm² |
| Renk Sayısı | 16 Milyon | 16 Milyon |
| Ekran Özellikleri | Multi Touch, Çerçevesiz Tasarım, Çentikli (Notch), Damla Çentikli (Water-Drop Notch) | Multi Touch, Çerçevesiz Tasarım, Çentikli (Notch), Damla Çentikli (Water-Drop Notch), 96% NTSC |
| Piksel Yoğunluğu | 269 PPI | 401 PPI |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20.6:9 | 20:9 |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ | FHD+ |
| Kamera | ||
| Flaş | 2 LED | LED |
| Video FPS Değeri | 30 fps | 30 fps |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh), Otomatik Odaklama, Makro (Macro) Çekim (2.5 cm), Zamanlayıcı, 6 Elementli Lens | Portre Modu (Bokeh), Phase Detect Auto-Focus (PDAF), Yapay Zeka (AI) Destekli Portre Modu, HDR, Perde Hızı (Shutter Speed): 32 sn, Yapay Zeka (AI) Sahne Algılama, Perde Hızı (Shutter Speed) Kontrolü, Panorama, Otomatik Odaklama, Makro (Macro) Çekim (4 cm), Samsung ISOCELL JN1 Sensör, Zamanlayıcı |
| İkinci Arka Kamera | Var | Var |
| Diyafram Açıklığı | F1.8 | F1.8 |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps | 30 fps |
| Üçüncü Arka Kamera | Var | Var |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu | Portre Modu, HDR, Sanal Flaş, Zamanlayıcı (self-timer) |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | F2.2 | F2.4 |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) | 1080p (Full HD) |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | F2.4 | F2.4 |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Ekstra Geniş Açı, Ekstra Geniş Açı (120°) | Makro (Macro) Çekim |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.2 | F2.0 |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Yok | Yok |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 720p (HD) | 1080p (Full HD) |
| Üçüncü Arka Kamera Özellikleri | Makro (Macro) Çekim | Derinlik Algısı (Bokeh) |
| İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | 2 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP | 2 MP |
| Video Kayıt Seçenekleri | — | 720p @ 30fps, 1080p @ 30fps |
| Video Kayıt Özellikleri | — | Dijital görüntü sabitleyici (EIS), Time-lapse (Hyperlapse), Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Batarya | ||
| Şarj | USB Type-C | USB Type-C |
| Kablosuz Şarj | Yok | Yok |
| Değişir Batarya | Yok | Yok |
| Batarya Özellikleri | 5V/2A Şarj Desteği | — |
| Hızlı Şarj Özellikleri | — | Hızlı Şarj (18W) |
| Hızlı Şarj Gücü (Maks.) | — | 18 W |
| Tasarım | ||
| En | 75.68 mm | 76.08 mm |
| Ağırlık | 207 Gram | 182 Gram |
| Kalınlık | 8.7 mm | 8 mm |
| Renk Seçenekleri | Siyah, Altın, Mavi | Siyah, Mavi (Alaca) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | — | Plastik (Metalik Görünümlü) |
| Çoklu Ortam | ||
| Radyo | Var | Yok |
| Ses Çıkışı | 3.5 mm | 3.5 mm |
| Hoparlör Özellikleri | — | Mono |
| Özellikler | ||
| Sensörler | İvmeölçer, Jiroskop, Yakınlık Sensörü, Pusula, Ortam Işığı Sensörü | İvmeölçer, Jiroskop, Yakınlık Sensörü, Pusula, Ortam Işığı Sensörü |
| Toza Dayanıklılık | Yok | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Ekran Yansıtma (Screen Mirroring), Karanlık Mod (Dark Mode), Kısayol Tuşu (Kişiselleştirilebilir), Yüz Tanımlama | Ekran Yansıtma (Screen Mirroring), Ekrana Çift Dokunarak Açma (KnockON), Karanlık Mod (Dark Mode), Kolay Arayüz (Easy Mode), Sanal RAM Artırma (4GB), Tek Elde Kullanım Modu, USB OTG ile Başka cihazları Şarj Edebilme, Yüz Tanımlama |
| Bildirim Işığı (LED) | Yok | Yok |
| Görüntülü Konuşma (Uygulama) | Var | Var |
| Kutu İçeriği | — | SIM Çıkartma İğnesi, Şeffaf Arka Kapak Kılıfı, USB Güç Adaptörü (18W), USB Kablosu |
| Parmak izi Okuyucu Özellikleri | — | Yan Tarafta |
| Temel Donanım | ||
| RAM Tipi | LPDDR4X | LPDDR4X |
| CPU Frekansı | 1.8 GHz | 2.0 GHz |
| GPU Frekansı | 614 MHz | 950 MHz |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit | 64-bit |
| AnTuTu Puanı (v10) | 264.500 Puan | — |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 1.8 GHz ARM Cortex-A75 | 2x 2.0 GHz ARM Cortex-A75 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 1.88 GHz ARM Cortex-A55 | 6x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 12 nm | 12 nm |
| Dahili Depolama Biçimi | eMMC 5.1 | UFS 2.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Var | Var |
| Geekbench 5 (Multi-core) | 1.300 Puan | — |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G52 3EE 2-Core | Mali-G52 MC2 |
| Geekbench 5 (Single-core) | 350 Puan | — |
| Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi | 256 GB | 1 TB |
| AnTuTu Puanı (v8) | — | 197.400 Puan |
| AnTuTu Puanı (v9) | — | 242.400 Puan |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | — | 4/6GB RAM seçeneği var |
| Temel Bilgiler | ||
| Duyurulma Tarihi | 2022, Haziran | 2021, Ağustos |
| Seri | — | Vivo Y |
| Ağ Bağlantıları | ||
| 2G | Var | Var |
| 3G | Var | Var |
| 4G | Var | Var |
| 4.5G Desteği | Var | Var |
| 2G Frekansları | 850 MHz, 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz | — |
| 3G Frekansları | 850 (band 5) MHz, 900 (band 8) MHz, 1900 (band 2) MHz, 2100 (band 1) MHz | — |
| 4G Frekansları | 800 (band 20) MHz, 900 (band 8) MHz, 1800 (band 3) MHz, 2100 (band 1) MHz, 2600 (band 7) MHz | — |
| Diğer Bağlantılar | ||
| USB Versiyonu | 2.0 | 2.0 |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) | USB On-the-go (OTG) |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C | USB Type-C |
| Çift Hat Özelliği | — | 3 Slot (SIM1+SIM2+MicroSD) |
| Kablosuz Bağlantılar | ||
| NFC | Yok | Yok |
| Kızılötesi | Yok | Yok |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz), Wi-Fi Hotspot | Dual-Band (5GHz), Wi-Fi Hotspot |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 | 5.0 |
| Navigasyon Özellikleri | GPS, GLONASS, Galileo | GPS, BDS, GLONASS, Galileo |
| İşletim Sistemi | ||
| Kullanıcı Arayüzü | — | FunTouch OS |
| Lansman Arayüz Versiyonu | — | Funtouch OS 11 |
Neden Reeder S19 Max Pro daha iyi?
- Daha yüksek ekran boyutu6.7 inç vs 6.58 inç
- Daha yüksek ekran / gövde oranı82.79 % vs 82.74 %
- Daha yüksek dahili depolama256 GB vs 128 GB
- Daha düşük sar değeri (baş)0.746 W/kg vs 0.83 W/kg
- Daha yüksek çıkış yılı2022 vs 2021
- Vivo Y33s 5 özellikte önde: daha yüksek ram, daha yüksek arka kamera çözünürlüğü, Hızlı Şarj var ve 2 özellik daha
Neden Vivo Y33s daha iyi?
- Daha yüksek ram8 GB vs 6 GB
- Daha yüksek arka kamera çözünürlüğü50 MP vs 48 MP
- Hızlı Şarj varVar vs Yok
- Parmak İzi Okuyucu varVar vs Yok
- Daha düşük sar değeri (vücut)1.09 W/kg vs 1.18 W/kg
- Doğrulanmış mağaza teklifi bulunmuyor
- Reeder S19 Max Pro 5 özellikte önde: daha yüksek ekran boyutu, daha yüksek ekran / gövde oranı, daha yüksek dahili depolama ve 2 özellik daha
ÖNERİLER



