Gorenje NRF71510W
Öne çıkanlar
- Daha yüksek genel değerlendirme puanı
Dikkat edilmesi gerekenler
- Doğrulanmış mağaza teklifi bulunmuyor
- Güncel fiyat bilgisi bulunmuyor
- Yıllık enerji tüketimi bilgisi bulunmuyor
Bu üründe belirgin avantaj bulunamadı.
| Ürün |
Gorenje NRF71510W
|
Hotpoint-Ariston H8 TI H 182O3 W
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif |
|
|
| Temel Özellikler | ||
| Fiyat | - | - |
| Soğutma Sistemi | Belirtilmemiş | Belirtilmemiş |
| Tip | Üstten Donduruculu | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Kapı Adedi | 2 | 2 |
| Toplam Net Hacim | 515 | 541 |
| Soğutucu Net Hacmi | 388 | 401 |
| Dondurucu Net Hacmi | 122 | 140 |
| Enerji Sınıfı | A | - |
| Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) | - | 377 |
| Ses Seviyesi (dB) | 43 | - |
| Kapı Raf Sayısı | 5 | - |
| Raf Sayısı | 3 | - |
| Hızlı Dondurma | Belirtilmemiş | Belirtilmemiş |
| Hızlı Soğutma | Belirtilmemiş | Belirtilmemiş |
| Dijital Ekran | Yok | Belirtilmemiş |
| Su Sebili | Yok | Yok |
| Wi-Fi | - | - |
| Bluetooth | - | - |
| Koku Engelleme | - | - |
| Yapay Zeka Desteği | - | - |
| Üçlü Soğutma | - | - |
| Multi Zone | - | - |
| Home Connect | - | - |
| Taze Hava Teknolojisi | - | - |
| Vitamod | - | - |
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| Genişlik (mm) | 720 | - |
| Yükseklik (mm) | 1713 | - |
| Derinlik (mm) | 818 | - |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Dijital Ekran | Yok | - |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Toplam Net Hacim | 515 lt | 541 lt |
| Diğer Özellikler | Değiştirilebilir Kapı Yönü | - |
| TASARIM | ||
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| Yükseklik | 1713 mm | - |
| Genişlik | 720 mm | - |
| Derinlik | 818 mm | - |
| Ağırlık | 102 kg | - |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 5 adet | - |
| SOĞUTUCU | ||
| Soğutucu Net Hacmi | 388 lt | 401 lt |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet | - |
| Su&Buz Pınarı | Yok | Yok |
| Aydınlatma | Var | - |
| DONDURUCU | ||
| Dondurucu Net Hacmi | 122 lt | 140 lt |
| Dondurma Kapasitesi | 8 kg/gün | - |
| PERFORMANS | ||
| Enerji Sınıfı (A-G) | A | - |
| Ses Seviyesi | 43 dB | - |
| Yıllık Enerji Tüketimi | - | 377 kWh |
Gorenje NRF71510W, hesaplanan genel değerlendirmede 45/100 puanla öne çıkıyor.
Soğutma performansı tarafında Gorenje NRF71510W avantajlı görünüyor.
Depolama hacmi tarafında Hotpoint-Ariston H8 TI H 182O3 W avantajlı görünüyor.
Enerji verimliliği ve sessizlik tarafında Gorenje NRF71510W avantajlı görünüyor.
Ek özellikler ve akıllı teknolojiler tarafında Gorenje NRF71510W avantajlı görünüyor.
Kullanışlılık ve tasarım tarafında Gorenje NRF71510W avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Seçtiğiniz modellere yakın hacim, soğutma sistemi ve fiyat seviyesindeki ilgili karşılaştırmalar.
Toplam net hacim değerlerini karşılaştırma tablosundaki “Toplam Net Hacim” satırından inceleyebilirsiniz. Daha yüksek litre değeri daha geniş kullanım alanı sunar.
Enerji sınıfı ve yıllık enerji tüketimi birlikte değerlendirilmelidir. Daha yüksek enerji sınıfı ve daha düşük kWh değeri genellikle daha verimli kullanım anlamına gelir.
Ses seviyesi dB cinsinden karşılaştırılır. Daha düşük dB değeri daha sessiz çalışma anlamına gelir.
Toplam hacim, dondurucu hacmi, enerji sınıfı, yıllık enerji tüketimi, ses seviyesi, ölçüler, soğutma sistemi ve güncel fiyat birlikte değerlendirilmelidir.