LG GTL569PQAM
Öne çıkanlar
- Daha yüksek genel değerlendirme puanı
- Daha geniş toplam net hacim
- Daha geniş dondurucu hacmi
Dikkat edilmesi gerekenler
- Belirgin bir temel eksik tespit edilmedi
| Ürün |
LG GTL569PQAM
|
Beko 670477 EB AI
|
|---|---|---|
| En Uygun Teklif | ||
| Temel Özellikler | ||
| Fiyat | 48.907 TL | 39.769 TL |
| Soğutma Sistemi | No-Frost | No-Frost |
| Tip | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Kapı Adedi | 2 | 2 |
| Toplam Net Hacim | 588 | 475 |
| Soğutucu Net Hacmi | 407 | 340 |
| Dondurucu Net Hacmi | 181 | 135 |
| Enerji Sınıfı | E | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) | 326 | 285 |
| Ses Seviyesi (dB) | 41 | 36 |
| Kapı Raf Sayısı | 6 | 5 |
| Raf Sayısı | 3 | 3 |
| Hızlı Dondurma | Belirtilmemiş | Belirtilmemiş |
| Hızlı Soğutma | Var | Belirtilmemiş |
| Dijital Ekran | Var | Var |
| Su Sebili | Yok | Yok |
| Wi-Fi | - | 1 |
| Bluetooth | - | - |
| Koku Engelleme | - | - |
| Yapay Zeka Desteği | - | - |
| Üçlü Soğutma | - | - |
| Multi Zone | - | - |
| Home Connect | - | - |
| Taze Hava Teknolojisi | - | - |
| Vitamod | - | - |
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| Genişlik (mm) | 840 | 700 |
| Yükseklik (mm) | 1860 | 1870 |
| Derinlik (mm) | 750 | 750 |
| GENEL ÖZELLİKLER | ||
| Dijital Ekran | Var | Var |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo |
| Toplam Net Hacim | 588 lt | 475 lt |
| Diğer Özellikler | Temperli Cam Raflar, 10 Yıl Kompresör Garantili | Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu Buzluk Kahvaltılık Çekmecesi Tazelik Filtresi |
| Yeni Nesil Özellikler | - | Wi-Fi |
| TASARIM | ||
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| Yükseklik | 1860 mm | 1870 mm |
| Genişlik | 840 mm | 700 mm |
| Derinlik | 750 mm | 750 mm |
| Ağırlık | 114 kg | 87.5 kg |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı | 2 kapılı |
| Kapı Raf Adedi | 6 adet | 5 adet |
| SOĞUTUCU | ||
| Soğutucu Net Hacmi | 407 lt | 340 lt |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 adet | 3 adet |
| Hızlı Soğutma | Var | - |
| Kapı Açık Uyarısı | Var | - |
| Su&Buz Pınarı | Yok | Yok |
| Aydınlatma | Var | Var |
| Elektrik Kesintisinde Saklama Süresi | - | 15 saat |
| DONDURUCU | ||
| Dondurucu Net Hacmi | 181 lt | 135 lt |
| Dondurma Kapasitesi | 12 kg/gün | 8.5 kg/gün |
| Soğutma Sistemi | No-Frost | No-Frost |
| Buzmatik | Yok | Yok |
| PERFORMANS | ||
| Enerji Sınıfı (A-G) | E | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 326 kWh | 285 kWh |
| Ses Seviyesi | 41 dB | 36 dB |
| DOKÜMAN | ||
| Enerji Etiketi | LG GTL569PQAM Buzdolabı Enerji Etiketi | - |
LG GTL569PQAM, hesaplanan genel değerlendirmede 60/100 puanla öne çıkıyor.
Soğutma performansı tarafında LG GTL569PQAM avantajlı görünüyor.
Depolama hacmi tarafında LG GTL569PQAM avantajlı görünüyor.
Enerji verimliliği ve sessizlik tarafında Beko 670477 EB AI avantajlı görünüyor.
Ek özellikler ve akıllı teknolojiler tarafında LG GTL569PQAM avantajlı görünüyor.
Kullanışlılık ve tasarım tarafında LG GTL569PQAM avantajlı görünüyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Seçtiğiniz modellere yakın hacim, soğutma sistemi ve fiyat seviyesindeki ilgili karşılaştırmalar.
Toplam net hacim değerlerini karşılaştırma tablosundaki “Toplam Net Hacim” satırından inceleyebilirsiniz. Daha yüksek litre değeri daha geniş kullanım alanı sunar.
Enerji sınıfı ve yıllık enerji tüketimi birlikte değerlendirilmelidir. Daha yüksek enerji sınıfı ve daha düşük kWh değeri genellikle daha verimli kullanım anlamına gelir.
Ses seviyesi dB cinsinden karşılaştırılır. Daha düşük dB değeri daha sessiz çalışma anlamına gelir.
Toplam hacim, dondurucu hacmi, enerji sınıfı, yıllık enerji tüketimi, ses seviyesi, ölçüler, soğutma sistemi ve güncel fiyat birlikte değerlendirilmelidir.