Karşılaştırılan fırınların tüm teknik özelliklerini yan yana inceleyin.
GENEL ÖZELLİKLER
Özellik
Regal AF 7965 BCY
Teka HE 715 SS
Fırın TipiAnkastreAnkastre
Hacim69 lt65 lt
Diğer ÖzelliklerDokunmatik Ekran, Derin Tepsi, Dijital Ekran, İç Izgara, Yoğurt ve Ekmek Yapma Fonksiyonu, Buharlı Temizleme, Çıkarılabilir İç Kapak Camı, Elektro Turbo Fırın, Sebze Ve Meyve Kurutma, Sığ Tepsi, Tel Raf Sistemi, 2 Camlı Ön KapakMultifonksiyonel Fırın, Derin Tepsi, Tel Izgara, Soğutma Fanı
Fonksiyon Sayısı-5
FIRIN
Özellik
Regal AF 7965 BCY
Teka HE 715 SS
Enerji SınıfıA-
Enerji Tüketimi0.79 kWh/Çevrim-
Kapak Sayısı11
ZamanlayıcıVarVar
IzgaraVarVar
AydınlatmaVarVar
SaatVarYok
TASARIM
Özellik
Regal AF 7965 BCY
Teka HE 715 SS
RenkBeyazGri
Yükseklik595 mm-
Genişlik595 mm-
Derinlik575 mm-
DOKÜMAN
Özellik
Regal AF 7965 BCY
Teka HE 715 SS
Enerji EtiketiRegal AF 7965 BCY Ankastre Fırın Enerji Etiketi-
Kullanım KılavuzuRegal AF 7965 BCY Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu-
KARŞILAŞTIRMA ÖZETİ
Hangi fırın kime daha uygun?
Regal AF 7965 BCY,
hesaplanan genel değerlendirmede
52/100 puanla öne çıkıyor.
Bu özet, kayıtlı teknik özellikler ve güncel mağaza teklifleri üzerinden otomatik olarak oluşturulmuştur.
Regal AF 7965 BCY vs Teka HE 715 SS Hakkında Sık Sorulan Sorular
Regal AF 7965 BCY ve Teka HE 715 SS arasındaki farklar nelerdir?
Karşılaştırılan fırınlar arasında iç hacim, pişirme fonksiyonları, enerji özellikleri, güvenlik, konfor ve diğer teknik özellikler açısından farklılıklar bulunabilir. Teknik Özellik Karşılaştırması bölümündeki "Sadece farklıları göster" seçeneği ile yalnızca birbirinden farklı özellikleri görüntüleyebilirsiniz.
Karşılaştırmadaki en uygun fiyatlı fırın hangisi?
Regal AF 7965 BCY için bulunan en uygun kayıtlı teklif 13.239 TL seviyesindedir.
Genel değerlendirmede hangi fırın öne çıkıyor?
Regal AF 7965 BCY, hesaplanan genel değerlendirmede 52/100 puanla öne çıkmaktadır.
Fırın karşılaştırma puanı nasıl hesaplanıyor?
Genel değerlendirme; kayıtlı iç hacim, pişirme özellikleri, enerji verimliliği, güvenlik ve kullanım konforu verilerinin birlikte değerlendirilmesiyle oluşturulur.