- Ana Sayfa
- Tablet Modelleri
- Tablet Karşılaştırma
Lenovo Idea Tab Pro TB373FU vs Lenovo Tab P12 TB370FU
Lenovo Idea Tab Pro TB373FU vs Lenovo Tab P12 TB370FU
Lenovo Idea Tab Pro TB373FU genel puanda önde (100/100).
- Ekran: Lenovo Idea Tab Pro TB373FU (100)
- Performans: Lenovo Idea Tab Pro TB373FU (100)
- Kamera: Lenovo Idea Tab Pro TB373FU (100)
- Tasarım: Lenovo Tab P12 TB370FU (100)
| Puanlar | ||
|---|---|---|
| Ekran 2 özellik |
||
| Performans 4 özellik |
||
| Kamera 3 özellik |
||
| Tasarım Ağırlık |
||
| Özellikler | ||
| Ekran Boyutu | 12,7 inç | 12,7 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 2944 x 1840 | 2944 x 1840 |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz | 60 Hz |
| İşlemci (Yonga Seti) | MediaTek Dimensity 8300 | MediaTek Dimensity 7050 |
| CPU Çekirdek Sayısı | 8 | 8 |
| CPU Frekansı | 3,35 GHz | 2,6 GHz |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm | 6 nm |
| RAM | 8 GB | 8 GB |
| Dahili Depolama | 128 GB | 128 GB |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 1 TB | 1 TB |
| İşletim Sistemi | Android | Android |
| Cihaz Tipi | Tablet | Tablet |
| Pil Kapasitesi | 10.200 mAh | 10.200 mAh |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13 MP | 8 MP |
| Ön Kamera | Var | Var |
| Arka Kamera | Var | Var |
| GPS | Var | Var |
| Bluetooth | Var | Var |
| Ağırlık | 620 g | 615 g |
| Çıkış Yılı | — | 2.023 |
| Ekran | ||
| Ekran Alanı | 467.68 cm² | 467.68 cm² |
| Ekran Teknolojisi | LTPS (LCD) | IPS (LCD) |
| Ekran Özellikleri | Çoklu Dokunmatik (10 nokta) | Göz Konforu Modu (Mavi Işık Filtresi) | TÜV Rheinland Titreşimsiz Sertifikasyonu | TÜV Rheinland Yansımasız Sertifikasyonu | Yansımasız (Anti-glare) | 3K | 400 Nit Parlaklık | Gorilla Glass 3 | Parmak İzi Tutmaz Kaplama | %96 DCI-P3 | Çoklu Dokunmatik (10 nokta) | LTPS LCD | 3K | 400 Nit Parlaklık |
| Piksel Yoğunluğu | — | 273 PPI |
| Ekran / Gövde Oranı | — | %83.57 |
| Kamera | ||
| Ön Kamera Özellikleri | 8.0 MP | 13.0 MP |
| Tasarım | ||
| En | 291.8 mm | 293.37 mm |
| Boy | 189.1 mm | 190.76 mm |
| Kalınlık | 6.9 mm | 6.9 mm |
| Renk Seçenekleri | Gri | Gri |
| İşlemci | ||
| İşlemci Mimarisi | 64-bit | 64-bit |
| AnTuTu Puanı (v11) | 1600704 Puan | 806012 Puan |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.35 GHz ARM Cortex-A715 | 2x 2.6 GHz ARM Cortex-A78 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 3.0 GHz ARM Cortex-A715 | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A510 | — |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G615 MC6 | Mali-G68 MC4 |
| Bağlantılar | ||
| GPS Özellikleri | GLONASS | Galileo | GPS | GLONASS | Galileo | GPS |
| Kablosuz (Wi-Fi) | Var | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 | 5.1 |
| Diğer Bağlantılar | microSD Kart Yuvası | Pogo Pimli Konektör | USB-C | microSD Kart Yuvası | Pogo Pimli Konektör | USB-C 2.0 |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi Direct | Wi-Fi 6E (802.11ax) | Wi-Fi Display | Wi-Fi 6 (802.11ax) | Dual-Band (5GHz) |
| Bellek & Depolama | ||
| Dahili Depolama Tipi | UFS 3.1 | UFS 2.2 |
| Hafıza Kartı Desteği | Var | Var |
| Desteklenen Hafıza Türü | Micro SD | Micro SD |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 256 GB | 256 GB |
| Doküman & Diğer | ||
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer | Jiroskop | Hall Sensörü | Çift Mikrofon | Metal Kasa | Parmak İzi Okuyucu | RGB Işık Sensörü | Su & Toza Dayanıklılık (IP52) | 4 x 1W JBL Dolby Atmos Hoparlör | İvme Ölçer | Jeomanyetik Sensör (Pusula) | Jiroskop | Hall Sensörü | Akıllı Kalem ve Klavye Desteği | RGB Işık Sensörü | 4 x 1W JBL Dolby Atmos Hoparlör |
| Ürün Kodları | — | ZACL0030TR |
| Duyurulma Tarihi | — | 2023, Mayıs |
| Pil Özellikleri | — | Hızlı Şarj (30W) |
| Çıkış Tarihi | — | 2023, Temmuz |
| Genel | ||
| Seri | Lenovo İdea Tab Pro | Lenovo Tab P12 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 | Android 13 |
Neden Lenovo Idea Tab Pro TB373FU daha iyi?
- Daha yüksek ekran yenileme hızı144 Hz vs 60 Hz
- Daha yüksek cpu frekansı3.35 GHz vs 2.6 GHz
- Daha düşük cpu üretim teknolojisi4 nm vs 6 nm
- Daha yüksek arka kamera çözünürlüğü13 MP vs 8 MP
- Lenovo Tab P12 TB370FU 1 özellikte önde: daha düşük ağırlık
Neden Lenovo Tab P12 TB370FU daha iyi?
- Daha düşük ağırlık615 g vs 620 g
- Lenovo Idea Tab Pro TB373FU 4 özellikte önde: daha yüksek ekran yenileme hızı, daha yüksek cpu frekansı, daha düşük cpu üretim teknolojisi ve 1 özellik daha
ÖNERİLER



