- Ana Sayfa
- Tablet Modelleri
- Tablet Karşılaştırma
Xiaomi Pad 2 9.7 vs Samsung Galaxy Tab S4 SM-T837 LTE
Xiaomi Pad 2 9.7 vs Samsung Galaxy Tab S4 SM-T837 LTE
Xiaomi Pad 2 9.7 genel puanda önde (96/100).
- Ekran: Samsung Galaxy Tab S4 SM-T837 LTE (100)
- Performans: Xiaomi Pad 2 9.7 (100)
- Batarya: Xiaomi Pad 2 9.7 (100)
- Kamera: Samsung Galaxy Tab S4 SM-T837 LTE (100)
- Tasarım: Xiaomi Pad 2 9.7 (100)
| Puanlar | ||
|---|---|---|
| Ekran Ekran Boyutu |
||
| Performans 4 özellik |
||
| Batarya Pil Kapasitesi |
||
| Kamera 3 özellik |
||
| Tasarım Ağırlık |
||
| Özellikler | ||
| Ekran Boyutu | 9,7 inç | 10,5 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 2048 x 1280 | 2560 x 1600 |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz | — |
| İşlemci (Yonga Seti) | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 (SM6225-AF) | Qualcomm Snapdragon 835 MSM8998 |
| CPU Çekirdek Sayısı | 8 | 8 |
| CPU Frekansı | 2,9 GHz | 2,35 GHz |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm | 10 nm |
| RAM | 4 GB | 4 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB | 64 GB |
| Hafıza Kartı Kapasitesi | 2 TB | 400 GB |
| İşletim Sistemi | Android | Android |
| Cihaz Tipi | Tablet | Tablet (SIM Destekli) |
| Pil Kapasitesi | 7.600 mAh | 7.300 mAh |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | 13 MP |
| Ön Kamera | Var | Var |
| Arka Kamera | Var | Var |
| 4G | — | Var |
| 3G | — | Var |
| GPS | — | Var |
| Bluetooth | Var | Var |
| Ağırlık | 406 g | 483 g |
| Çıkış Yılı | 2.026 | — |
| Ekran | ||
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) | Super AMOLED |
| Ekran Özellikleri | DC Dimming | Dokunmatik Kalem Desteği | TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası (Donanımsal) | TÜV Rheinland Sirkadiyen Dostu Sertifikasyonu | TÜV Rheinland Titreşimsiz Sertifikasyonu | 2K | 600 Nit Parlaklık | — |
| Piksel Yoğunluğu | 249 PPI | 287 PPI |
| Ekran Alanı | — | 319.68 cm² |
| Ekran / Gövde Oranı | — | %78.05 |
| Kamera | ||
| Ön Kamera Özellikleri | 5.0 MP | ƒ/2.2 Diyafram | Yüz Algılama | 720p @30fps | 1080p Video (30fps) | 8.0 MP |
| Arka Kamera Özellikleri | f/2.0 Diyafram | LED Flaş | 720p @30fps | 1080p @ 30fps | Flaş | Otomatik Odaklama |
| Tasarım | ||
| En | 147.97 mm | 164.3 mm |
| Boy | 226.51 mm | 249.3 mm |
| Kalınlık | 7.4 mm | 7.1 mm |
| Renk Seçenekleri | Gri | Gümüş | Siyah | Beyaz |
| İşlemci | ||
| İşlemci Mimarisi | 64-bit | 64-bit |
| AnTuTu Puanı (v11) | 690382 Puan | — |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.9 GHz ARM Cortex-A73 | 4x 2.35 GHz Kryo 280 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 1.9 Ghz ARM Cortex-A53 | 4x 1.9 GHz Kryo 280 |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 610 | Adreno 540 |
| GPU Frekansı | — | 710 MHz |
| Bağlantılar | ||
| Kablosuz (Wi-Fi) | Var | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 | 5.0 |
| Diğer Bağlantılar | USB-C | 3.5mm Kulaklık Girişi | — |
| Kablosuz Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11ac) | Wi-Fi Direct | Miracast | Dual-Band (5GHz) | SISO | Wi-Fi 5 (802.11ac) | Wi-Fi Direct |
| Bluetooth Özellikleri | AAC | aptX | IPv6 | SBC | — |
| GPS Özellikleri | — | Beidou | GLONASS | Galileo | GPS |
| Bellek & Depolama | ||
| Dahili Depolama Tipi | UFS 2.2 | — |
| Hafıza Kartı Desteği | Var | Var |
| Desteklenen Hafıza Türü | MicroSDXC | Micro SD |
| Diğer Depolama Seçenekleri | 128 GB | 256 GB |
| Doküman & Diğer | ||
| Duyurulma Tarihi | 2026, Nisan | — |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (18W) | Yerleşik Pil |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer | Hall Sensörü | Çift Hoparlör | Hi-Res Audio | Metal Gövde | Sanal Ortam Işığı Sensörü | S Pen Desteği |
| Genel | ||
| Seri | Redmi Pad 2 9.7 | Galaxy Tab S4 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 | Android 10.x |
Neden Xiaomi Pad 2 9.7 daha iyi?
- Daha yüksek cpu frekansı2.9 GHz vs 2.35 GHz
- Daha düşük cpu üretim teknolojisi6 nm vs 10 nm
- Daha yüksek pil kapasitesi7600 mAh vs 7300 mAh
- Daha düşük ağırlık406 g vs 483 g
- Samsung Galaxy Tab S4 SM-T837 LTE 5 özellikte önde: daha yüksek ekran boyutu, daha yüksek arka kamera çözünürlüğü, 4G var ve 2 özellik daha
Neden Samsung Galaxy Tab S4 SM-T837 LTE daha iyi?
- Daha yüksek ekran boyutu10.5 inç vs 9.7 inç
- Daha yüksek arka kamera çözünürlüğü13 MP vs 8 MP
- 4G varVar vs Yok
- 3G varVar vs Yok
- GPS varVar vs Yok
- Xiaomi Pad 2 9.7 4 özellikte önde: daha yüksek cpu frekansı, daha düşük cpu üretim teknolojisi, daha yüksek pil kapasitesi ve 1 özellik daha
ÖNERİLER



