- Ana Sayfa
- Canon I-Sensys MF113W vs Pantum BM5100ADW
Canon I-Sensys MF113W vs Pantum BM5100ADW
Canon I-Sensys MF113W vs Pantum BM5100ADW
Pantum BM5100ADW genel puanda önde (90/100).
- Performans: Pantum BM5100ADW (99)
- Kağıt: Pantum BM5100ADW (100)
- Tasarım: Canon I-Sensys MF113W (100)
| Puanlar | ||
|---|---|---|
| Performans 4 özellik |
||
| Kağıt Kağıt Kapasitesi |
||
| Tasarım Ağırlık |
||
| Özellikler | ||
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu | Çok Fonksiyonlu |
| Baskı Tekniği | Lazer | Lazer |
| Ürün Serisi | Canon I-Sensys | Pantum BM |
| Baskı Türü | Siyah | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 2400 x 600 px | — |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 297mm) | A4 (210 x 297mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 6,5 sn | 6,9 sn |
| Siyah Baskı Hızı | 22 sf/dk | 40 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | — | Otomatik |
| Fotoğraf Baskısı | — | Yok |
| Kenarlıksız Baskı | Yok | — |
| Kartuş/Toner Tipi | Toner | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet | 1 adet |
| Wi-Fi | Var | Var |
| Mobil Baskı | — | Var |
| LCD Ekran | Var | Var |
| Kağıt Kapasitesi | 150 sayfa | 250 sayfa |
| İşlemci | 400 MHz | 1.200 MHz |
| Bellek | 256 MB | 512 MB |
| Tarayıcı | Var | Var |
| Tarama Alanı | Letter (215 x 279mm) | 216 x 297 |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi | — |
| ADF Belge Besleme | — | Var |
| ADF Kapasitesi | — | 50 sayfa |
| Genişlik | 372 mm | 415 mm |
| Derinlik | 320 mm | 365 mm |
| Yükseklik | 255 mm | 370 mm |
| Ağırlık | 8,9 kg | 12,5 kg |
| Renk | Siyah | — |
| Cihaz Fonksiyonları | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct | Apple AirPrint, Mopria (Android), Pantum Uygulaması |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Windows Server | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | — | USB 2.0, NFC |
| Kağıt Tipleri | — | Düz Kağıt, Etiket, Zarf, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, Kalın Kağıt, Kart, İnce Kağıt, Asetat |
| Teknik Özellikler | ||
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (5 Satır) | LCD Ekran (2 Satır) |
| Tasarım | ||
| Renk | — | Beyaz, Siyah |
Neden Canon I-Sensys MF113W daha iyi?
- Daha düşük ilk sayfa çıkış süresi (siyah)6.5 sn vs 6.9 sn
- Daha düşük ağırlık8.9 kg vs 12.5 kg
- Pantum BM5100ADW 6 özellikte önde: daha yüksek siyah baskı hızı, Mobil Baskı var, daha yüksek kağıt kapasitesi ve 3 özellik daha
Neden Pantum BM5100ADW daha iyi?
- Daha yüksek siyah baskı hızı40 sf/dk vs 22 sf/dk
- Mobil Baskı varVar vs Yok
- Daha yüksek kağıt kapasitesi250 sayfa vs 150 sayfa
- Daha yüksek işlemci1200 MHz vs 400 MHz
- Daha yüksek bellek512 MB vs 256 MB
- ADF Belge Besleme varVar vs Yok
- Canon I-Sensys MF113W 2 özellikte önde: daha düşük ilk sayfa çıkış süresi (siyah) ve daha düşük ağırlık
ÖNERİLER
Benzer Karşılaştırmalar
Canon I-Sensys MF113W vs Pantum BM5100ADW Hakkında Sık Sorulan Sorular
Canon I-Sensys MF113W vs Pantum BM5100ADW karşılaştırmasında hangi özellikler inceleniyor?
Baskı hızı, bağlantı özellikleri, tarayıcı ve ADF, kağıt kapasitesi, temel teknik özellikler ve satıcı fiyatları yan yana karşılaştırılır.
Hangi yazıcı daha iyi?
En uygun model kullanım amacına göre değişir. Karşılaştırma puanları baskı performansı, bağlantı, tarayıcı, kapasite ve ek özellikleri ayrı ayrı gösterir.



