- Ana Sayfa
- Canon I-Sensys MF272DW vs Canon I-Sensys MF453DW
Canon I-Sensys MF272DW vs Canon I-Sensys MF453DW
Canon I-Sensys MF272DW vs Canon I-Sensys MF453DW
Canon I-Sensys MF453DW genel puanda önde (85/100).
- Performans: Canon I-Sensys MF453DW (88)
- Kağıt: Canon I-Sensys MF453DW (100)
- Tasarım: Canon I-Sensys MF272DW (100)
Kim nerede kazanıyor?
- Canon I-Sensys MF272DW 78/100
- Canon I-Sensys MF453DW 85/100
| Puanlar | ||
|---|---|---|
| Performans 3 özellik |
||
| Kağıt Kağıt Kapasitesi |
||
| Tasarım Ağırlık |
||
| Özellikler | ||
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu | Çok Fonksiyonlu |
| Baskı Tekniği | Lazer | Lazer |
| Ürün Serisi | Canon I-Sensys | Canon I-Sensys |
| Baskı Türü | Siyah | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 2400 x 600 px | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 297mm) | A4 (210 x 297mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 5,4 sn | 5,5 sn |
| Siyah Baskı Hızı | 29 sf/dk | — |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik | Otomatik |
| Fotoğraf Baskısı | Yok | Yok |
| Kenarlıksız Baskı | Var | — |
| Kartuş/Toner Tipi | Toner | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet | 1 adet |
| Wi-Fi | Var | Var |
| Ethernet | Var | Var |
| Mobil Baskı | Var | — |
| LCD Ekran | Var | Var |
| Kağıt Kapasitesi | 150 sayfa | 250 sayfa |
| İşlemci | 1.200 MHz | 800 MHz |
| Bellek | 256 MB | 1.024 MB |
| Tarayıcı | Var | Var |
| Tarama Alanı | 216 x 297 | Letter (215 x 279mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi | 600 x 600 dpi |
| ADF Belge Besleme | Var | Var |
| ADF Kapasitesi | — | 50 sayfa |
| Genişlik | 372 mm | 453 mm |
| Derinlik | 320 mm | 464 mm |
| Yükseklik | 271 mm | 392 mm |
| Ağırlık | 11,6 kg | 17,2 kg |
| Renk | Siyah | — |
| Cihaz Fonksiyonları | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint, Mopria (Android), Canon PRINT Business | — |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS | — |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 | USB 2.0 |
| Kağıt Tipleri | Düz Kağıt, Etiket, Kartpostal, Zarf, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, Ağır Kağıt, İnce Kağıt | Düz Kağıt, Etiket, Kartpostal, Zarf, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, Ağır Kağıt, İnce Kağıt |
| Teknik Özellikler | ||
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (5 Satır) | LCD Ekran (12.7 cm) |
Neden Canon I-Sensys MF272DW daha iyi?
- Daha düşük ilk sayfa çıkış süresi (siyah)5.4 sn vs 5.5 sn
- Mobil Baskı varVar vs Yok
- Daha yüksek işlemci1200 MHz vs 800 MHz
- Daha düşük ağırlık11.6 kg vs 17.2 kg
- Canon I-Sensys MF453DW 2 özellikte önde: daha yüksek kağıt kapasitesi ve daha yüksek bellek
Neden Canon I-Sensys MF453DW daha iyi?
- Daha yüksek kağıt kapasitesi250 sayfa vs 150 sayfa
- Daha yüksek bellek1024 MB vs 256 MB
- Canon I-Sensys MF272DW 4 özellikte önde: daha düşük ilk sayfa çıkış süresi (siyah), Mobil Baskı var, daha yüksek işlemci ve 1 özellik daha
ÖNERİLER
Benzer Karşılaştırmalar
Canon I-Sensys MF272DW vs Canon I-Sensys MF453DW Hakkında Sık Sorulan Sorular
Canon I-Sensys MF272DW vs Canon I-Sensys MF453DW karşılaştırmasında hangi özellikler inceleniyor?
Baskı hızı, bağlantı özellikleri, tarayıcı ve ADF, kağıt kapasitesi, temel teknik özellikler ve satıcı fiyatları yan yana karşılaştırılır.
Hangi yazıcı daha iyi?
En uygun model kullanım amacına göre değişir. Karşılaştırma puanları baskı performansı, bağlantı, tarayıcı, kapasite ve ek özellikleri ayrı ayrı gösterir.



