- Ana Sayfa
- Canon I-Sensys MF641CW vs HP Color LaserJet Pro M479FNW
Canon I-Sensys MF641CW vs HP Color LaserJet Pro M479FNW
Canon I-Sensys MF641CW vs HP Color LaserJet Pro M479FNW
HP Color LaserJet Pro M479FNW genel puanda önde (90/100).
- Performans: HP Color LaserJet Pro M479FNW (89)
- Kağıt: HP Color LaserJet Pro M479FNW (100)
- Tasarım: Canon I-Sensys MF641CW (100)
| Puanlar | ||
|---|---|---|
| Performans 5 özellik |
||
| Kağıt Kağıt Kapasitesi |
||
| Tasarım Ağırlık |
||
| Özellikler | ||
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu | Çok Fonksiyonlu |
| Baskı Tekniği | Lazer | Lazer |
| Ürün Serisi | Canon I-Sensys | HP Color LaserJet Pro |
| Baskı Türü | Renkli | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 297mm) | Legal (216 x 356mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 10,5 sn | 11,3 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 10,4 sn | 9,7 sn |
| Siyah Baskı Hızı | 18 sf/dk | 27 sf/dk |
| Renkli Baskı Hızı | — | 27 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik | Manuel |
| Fotoğraf Baskısı | Yok | — |
| Kenarlıksız Baskı | Var | — |
| Kartuş/Toner Tipi | Toner | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet | 4 adet |
| Wi-Fi | Var | Var |
| Ethernet | Var | Var |
| Mobil Baskı | Var | Var |
| LCD Ekran | Var | Var |
| Kağıt Kapasitesi | 250 sayfa | 300 sayfa |
| İşlemci | 800 MHz | 1.200 MHz |
| Bellek | 1.024 MB | 512 MB |
| Tarayıcı | Var | Var |
| Tarama Alanı | A4 (210 x 397mm) | Letter (215 x 279mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi | 1200 x 1200 dpi |
| ADF Belge Besleme | Var | Var |
| ADF Kapasitesi | — | 50 sayfa |
| Genişlik | 451 mm | 416 mm |
| Derinlik | 460 mm | 461 mm |
| Yükseklik | 360 mm | 400 mm |
| Ağırlık | 18,9 kg | 23,3 kg |
| Renk | — | Beyaz |
| Cihaz Fonksiyonları | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint, Canon Print | Apple AirPrint, HP Smart Uygulaması, Wi-Fi Direct, Mopria, Google Cloud Print, Mobil Uygulamalar, HP ePrint |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS | Mac OS, Linux, Android, iOS, Windows Client OS |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 | Bluetooth, 1 Adet USB Host |
| Kağıt Tipleri | Düz Kağıt, Fotoğraf Kağıdı | Etiket, Kartpostal, Parlak Kağıt, Zarf, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, Kalın Kağıt, Fotoğraf Kağıdı, Delikli Kağıt, Bono/Çek |
| Tasarım | ||
| Renk | Beyaz, Siyah | — |
| Teknik Özellikler | ||
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (12.7 cm) | Dokunmatik Ekran (10.9 cm) |
Neden Canon I-Sensys MF641CW daha iyi?
- Daha düşük ilk sayfa çıkış süresi (renkli)10.5 sn vs 11.3 sn
- Daha yüksek bellek1024 MB vs 512 MB
- Daha düşük ağırlık18.9 kg vs 23.3 kg
- HP Color LaserJet Pro M479FNW 4 özellikte önde: daha düşük ilk sayfa çıkış süresi (siyah), daha yüksek siyah baskı hızı, daha yüksek kağıt kapasitesi ve 1 özellik daha
Neden HP Color LaserJet Pro M479FNW daha iyi?
- Daha düşük ilk sayfa çıkış süresi (siyah)9.7 sn vs 10.4 sn
- Daha yüksek siyah baskı hızı27 sf/dk vs 18 sf/dk
- Daha yüksek kağıt kapasitesi300 sayfa vs 250 sayfa
- Daha yüksek işlemci1200 MHz vs 800 MHz
- Canon I-Sensys MF641CW 3 özellikte önde: daha düşük ilk sayfa çıkış süresi (renkli), daha yüksek bellek ve daha düşük ağırlık
ÖNERİLER
Benzer Karşılaştırmalar
Canon I-Sensys MF641CW vs HP Color LaserJet Pro M479FNW Hakkında Sık Sorulan Sorular
Canon I-Sensys MF641CW vs HP Color LaserJet Pro M479FNW karşılaştırmasında hangi özellikler inceleniyor?
Baskı hızı, bağlantı özellikleri, tarayıcı ve ADF, kağıt kapasitesi, temel teknik özellikler ve satıcı fiyatları yan yana karşılaştırılır.
Hangi yazıcı daha iyi?
En uygun model kullanım amacına göre değişir. Karşılaştırma puanları baskı performansı, bağlantı, tarayıcı, kapasite ve ek özellikleri ayrı ayrı gösterir.



