- Ana Sayfa
- Canon I-Sensys MF651CW vs HP Color Laser MFP 178NW
Canon I-Sensys MF651CW vs HP Color Laser MFP 178NW
Canon I-Sensys MF651CW vs HP Color Laser MFP 178NW
Canon I-Sensys MF651CW genel puanda önde (89/100).
- Performans: Canon I-Sensys MF651CW (100)
- Kağıt: Canon I-Sensys MF651CW (100)
- Tasarım: HP Color Laser MFP 178NW (100)
| Puanlar | ||
|---|---|---|
| Performans 5 özellik |
||
| Kağıt Kağıt Kapasitesi |
||
| Tasarım Ağırlık |
||
| Özellikler | ||
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu | Çok Fonksiyonlu |
| Baskı Tekniği | Lazer | Lazer |
| Ürün Serisi | Canon I-Sensys | HP Color Laser |
| Baskı Türü | Renkli | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 297mm) | Legal (216 x 356mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 10,4 sn | 25,3 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 10,5 sn | 12,4 sn |
| Siyah Baskı Hızı | 18 sf/dk | 18 sf/dk |
| Renkli Baskı Hızı | — | 4 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | — | Manuel |
| Fotoğraf Baskısı | — | Yok |
| Kenarlıksız Baskı | — | Yok |
| Kartuş/Toner Tipi | Toner | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet | 4 adet |
| Wi-Fi | Var | Var |
| Ethernet | Var | Var |
| Mobil Baskı | Var | Var |
| LCD Ekran | Var | Var |
| Kağıt Kapasitesi | 251 sayfa | 150 sayfa |
| İşlemci | 1.600 MHz | 800 MHz |
| Bellek | 1.024 MB | 128 MB |
| Tarayıcı | Var | Var |
| Tarama Alanı | A4 (210 x 397mm) | 216 x 297 |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 9600 x 9600 dpi | 600 x 600 dpi |
| ADF Belge Besleme | Var | — |
| Genişlik | 451 mm | 406 mm |
| Derinlik | 460 mm | 363 mm |
| Yükseklik | 360 mm | 289 mm |
| Ağırlık | 18,9 kg | 12,94 kg |
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| Cihaz Fonksiyonları | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint, Mopria (Android), Canon PRINT Business | Apple AirPrint, Wi-Fi Direct, Mopria, Google Cloud Print, Mobil Uygulamalar |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS | Windows, Windows Server |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 | — |
| Kağıt Tipleri | Düz Kağıt, Etiket, Kartpostal, Zarf, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, Ağır Kağıt, Kuşe Kağıt, Renkli Kağıt, İnce Kağıt | Düz Kağıt, Etiket, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, Ağır Kağıt, Renkli Kağıt, Bond, Hafif Kağıt, Ekstra Kalın |
| Teknik Özellikler | ||
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (12.7 cm) | LCD Ekran (2 Satır) |
Neden Canon I-Sensys MF651CW daha iyi?
- Daha düşük ilk sayfa çıkış süresi (renkli)10.4 sn vs 25.3 sn
- Daha düşük ilk sayfa çıkış süresi (siyah)10.5 sn vs 12.4 sn
- Daha yüksek kağıt kapasitesi251 sayfa vs 150 sayfa
- Daha yüksek işlemci1600 MHz vs 800 MHz
- Daha yüksek bellek1024 MB vs 128 MB
- ADF Belge Besleme varVar vs Yok
- HP Color Laser MFP 178NW 1 özellikte önde: daha düşük ağırlık
Neden HP Color Laser MFP 178NW daha iyi?
- Daha düşük ağırlık12.94 kg vs 18.9 kg
- Canon I-Sensys MF651CW 6 özellikte önde: daha düşük ilk sayfa çıkış süresi (renkli), daha düşük ilk sayfa çıkış süresi (siyah), daha yüksek kağıt kapasitesi ve 3 özellik daha
ÖNERİLER
Benzer Karşılaştırmalar
Canon I-Sensys MF651CW vs HP Color Laser MFP 178NW Hakkında Sık Sorulan Sorular
Canon I-Sensys MF651CW vs HP Color Laser MFP 178NW karşılaştırmasında hangi özellikler inceleniyor?
Baskı hızı, bağlantı özellikleri, tarayıcı ve ADF, kağıt kapasitesi, temel teknik özellikler ve satıcı fiyatları yan yana karşılaştırılır.
Hangi yazıcı daha iyi?
En uygun model kullanım amacına göre değişir. Karşılaştırma puanları baskı performansı, bağlantı, tarayıcı, kapasite ve ek özellikleri ayrı ayrı gösterir.



