1. Ana Sayfa
  2. Lexmark CS720DE vs Xerox Phaser 6020

Lexmark CS720DE vs Xerox Phaser 6020

Lexmark CS720DE vs Xerox Phaser 6020

Lexmark CS720DE genel puanda önde (77/100).

  • Performans: Lexmark CS720DE (100)
  • Kağıt: Lexmark CS720DE (100)
  • Tasarım: Xerox Phaser 6020 (100)

Kim nerede kazanıyor?

Performans Kağıt Tasarım Lexmark CS720DE — Performans: 100Lexmark CS720DE — Kağıt: 100Lexmark CS720DE — Tasarım: 30 Xerox Phaser 6020 — Performans: 30Xerox Phaser 6020 — Kağıt: 23Xerox Phaser 6020 — Tasarım: 100
  • Lexmark CS720DE 77/100
  • Xerox Phaser 6020 51/100
Lexmark CS720DE 9.005TL Mağazaya git (hilaltoner.com)
Xerox Phaser 6020 5.018TL Mağazaya git (muadiltoner.com.tr)
Puanlar
Performans
6 özellik
100
30
Kağıt
Kağıt Kapasitesi
100
23
Tasarım
Ağırlık
30
100
Özellikler
Kullanım Tipi Tek Fonksiyonlu Tek Fonksiyonlu
Baskı Tekniği Lazer Lazer
Ürün Serisi Lexmark CS Xerox Phaser
Baskı Türü Renkli Renkli
Azami Baskı Çözünürlüğü 1200 x 1200 px 2400 x 1200 px
Azami Kağıt Boyutu A4 (210 x 297mm) A4 (210 x 297mm)
İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) 6,5 sn 19 sn
İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) 6,5 sn 19 sn
Siyah Baskı Hızı 38 sf/dk 12 sf/dk
Renkli Baskı Hızı 38 sf/dk 10 sf/dk
Çift Taraflı Baskı Otomatik Manuel
Fotoğraf Baskısı — Yok
Kartuş/Toner Tipi Toner Toner
Kartuş/Toner Sayısı 3 adet 4 adet
Wi-Fi Var Var
Ethernet Var Yok
Mobil Baskı — Var
LCD Ekran Var Yok
Kağıt Kapasitesi 650 sayfa 150 sayfa
İşlemci 1.200 MHz 525 MHz
Bellek 1.024 MB 128 MB
Tarayıcı Yok Yok
ADF Belge Besleme Yok Yok
Genişlik 475 mm 394 mm
Derinlik 499 mm 304 mm
Yükseklik 417 mm 234 mm
Ağırlık 36,3 kg 10,9 kg
Renk Beyaz Beyaz
Cihaz Fonksiyonları Yazıcı Yazıcı
Mobil Baskı Özellikleri — Wi-Fi Direct
İşletim Sistemi Desteği Windows, Mac OS, Linux, Citrix, IBM AIX, Novell Open Enterprise Server, Solaris, Solaris SPARC, Windows Enterprise Windows, Mac OS, Linux
Kağıt Tipleri 60 - 218 g/m2 —
Teknik Özellikler
LCD Ekran Özellikleri Dokunmatik Ekran (10.9 cm)—

Neden Lexmark CS720DE daha iyi?

  • Daha düşük ilk sayfa çıkış süresi (renkli)6.5 sn vs 19 sn
  • Daha düşük ilk sayfa çıkış süresi (siyah)6.5 sn vs 19 sn
  • Daha yüksek siyah baskı hızı38 sf/dk vs 12 sf/dk
  • Daha yüksek renkli baskı hızı38 sf/dk vs 10 sf/dk
  • Ethernet varVar vs Yok
  • LCD Ekran varVar vs Yok
  • Daha yüksek kağıt kapasitesi650 sayfa vs 150 sayfa
  • Daha yüksek işlemci1200 MHz vs 525 MHz
  • Xerox Phaser 6020 2 özellikte önde: Mobil Baskı var ve daha düşük ağırlık

Neden Xerox Phaser 6020 daha iyi?

  • Mobil Baskı varVar vs Yok
  • Daha düşük ağırlık10.9 kg vs 36.3 kg
  • Lexmark CS720DE 9 özellikte önde: daha düşük ilk sayfa çıkış süresi (renkli), daha düşük ilk sayfa çıkış süresi (siyah), daha yüksek siyah baskı hızı ve 6 özellik daha
ÖNERİLER

Benzer Karşılaştırmalar

Lexmark CS720DE vs Xerox Phaser 6020 Hakkında Sık Sorulan Sorular

Lexmark CS720DE vs Xerox Phaser 6020 karşılaştırmasında hangi özellikler inceleniyor?

Baskı hızı, bağlantı özellikleri, tarayıcı ve ADF, kağıt kapasitesi, temel teknik özellikler ve satıcı fiyatları yan yana karşılaştırılır.

Hangi yazıcı daha iyi?

En uygun model kullanım amacına göre değişir. Karşılaştırma puanları baskı performansı, bağlantı, tarayıcı, kapasite ve ek özellikleri ayrı ayrı gösterir.