- Ana Sayfa
- Xerox B1022V vs Xerox WorkCentre 3025V-BI
Xerox B1022V vs Xerox WorkCentre 3025V-BI
Xerox B1022V vs Xerox WorkCentre 3025V-BI
Xerox B1022V genel puanda önde (82/100).
- Performans: Xerox B1022V (98)
- Bağlantı: Xerox B1022V (100)
- Kağıt: Xerox B1022V (100)
- Tasarım: Xerox WorkCentre 3025V-BI (100)
| Puanlar | ||
|---|---|---|
| Performans 4 özellik |
||
| Bağlantı 2 özellik |
||
| Kağıt Kağıt Kapasitesi |
||
| Tasarım Ağırlık |
||
| Özellikler | ||
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu | Çok Fonksiyonlu |
| Baskı Tekniği | Lazer | Lazer |
| Ürün Serisi | Xerox B1000 | Xerox WorkCentre |
| Baskı Türü | Siyah | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | 297 x 432 mm | — |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 9,1 sn | 8,5 sn |
| Siyah Baskı Hızı | 22 sf/dk | 20 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik | Manuel |
| Fotoğraf Baskısı | — | Yok |
| Kartuş/Toner Tipi | Toner | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet | 1 adet |
| Wi-Fi | Var | Var |
| Ethernet | Var | Yok |
| Mobil Baskı | Var | Var |
| LCD Ekran | Var | Yok |
| Kağıt Kapasitesi | 350 sayfa | 150 sayfa |
| İşlemci | 600 MHz | 600 MHz |
| Bellek | 256 MB | 128 MB |
| Tarayıcı | Var | Var |
| Tarama Alanı | Ledger (279 x 432mm) | — |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi | 1200 x 1200 dpi |
| ADF Belge Besleme | — | Yok |
| Genişlik | 560 mm | 406 mm |
| Derinlik | 555 mm | 361 mm |
| Yükseklik | 417 mm | 257 mm |
| Ağırlık | 25,8 kg | 7,5 kg |
| Renk | Beyaz | Beyaz |
| Cihaz Fonksiyonları | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Mobil Baskı Özellikleri | Mopria, Xerox Print Service Plugin for Android | — |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Windows Server, Citrix, HP-UX, IBM AIX | Windows, Mac OS, Linux |
Neden Xerox B1022V daha iyi?
- Daha yüksek siyah baskı hızı22 sf/dk vs 20 sf/dk
- Ethernet varVar vs Yok
- LCD Ekran varVar vs Yok
- Daha yüksek kağıt kapasitesi350 sayfa vs 150 sayfa
- Daha yüksek bellek256 MB vs 128 MB
- Xerox WorkCentre 3025V-BI 2 özellikte önde: daha düşük ilk sayfa çıkış süresi (siyah) ve daha düşük ağırlık
Neden Xerox WorkCentre 3025V-BI daha iyi?
- Daha düşük ilk sayfa çıkış süresi (siyah)8.5 sn vs 9.1 sn
- Daha düşük ağırlık7.5 kg vs 25.8 kg
- Xerox B1022V 5 özellikte önde: daha yüksek siyah baskı hızı, Ethernet var, LCD Ekran var ve 2 özellik daha
ÖNERİLER
Benzer Karşılaştırmalar
Xerox B1022V vs Xerox WorkCentre 3025V-BI Hakkında Sık Sorulan Sorular
Xerox B1022V vs Xerox WorkCentre 3025V-BI karşılaştırmasında hangi özellikler inceleniyor?
Baskı hızı, bağlantı özellikleri, tarayıcı ve ADF, kağıt kapasitesi, temel teknik özellikler ve satıcı fiyatları yan yana karşılaştırılır.
Hangi yazıcı daha iyi?
En uygun model kullanım amacına göre değişir. Karşılaştırma puanları baskı performansı, bağlantı, tarayıcı, kapasite ve ek özellikleri ayrı ayrı gösterir.



