1. Ana Sayfa
  2. Telefon Modelleri
  3. Telefon Karşılaştırma

Reeder P11 vs Xiaomi Mi 5

Reeder P11 vs Xiaomi Mi 5

Xiaomi Mi 5 genel puanda önde (87/100).

  • Ekran: Xiaomi Mi 5 (100)
  • Performans: Reeder P11 (100)
  • Kamera: Reeder P11 (91)
  • Batarya: Xiaomi Mi 5 (100)
  • Sağlık: Reeder P11 (86)
Reeder P11 Fiyat yok
Xiaomi Mi 5 210TL mobilcadde.com
Puanlar
Ekran
3 özellik
99
100
Performans
3 özellik
100
83
Kamera
2 özellik
91
75
Batarya
2 özellik
47
100
Sağlık
2 özellik
86
79
Özellikler
Ekran Boyutu 5,2 inç 5,15 inç
Ekran Teknolojisi IPS LCD IPS LCD
Ekran Çözünürlüğü 1080x1920 (FHD) Piksel (490) 1080x1920 (FHD) Piksel (490)
Ekran Yenileme Hızı 60 Hz 60 Hz
Ekran / Gövde Oranı 71,51 % 73,1 %
Yonga Seti (Chipset) MediaTek MT6753 Qualcomm Snapdragon 820 MSM8996
CPU Çekirdek Sayısı 8 4
RAM 3 GB 3 GB
Dahili Depolama 32 GB 32 GB
İşletim Sistemi Android 6.0 (Marshmallow) Android 6.0 (Marshmallow)
Arka Kamera Çözünürlüğü 13 MP 16 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü 8 MP 4 MP
Batarya Kapasitesi 2.800 mAh 3.000 mAh
Hızlı Şarj Yok Var
5G Yok Yok
Hat Sayısı Çift Hat Çift Hat
Desteklenen SIM Tipleri Mikro-SIM (3FF) Nano-SIM (4FF)
Parmak İzi Okuyucu Var Var
Suya Dayanıklılık Yok Yok
Boy 145,8 mm 144,55 mm
SAR Değeri (Baş) 0,215 W/kg 0,376 W/kg
SAR Değeri (Vücut) 1,12 W/kg 0,798 W/kg
Çıkış Yılı 2.016 2.016
Ekran
Ekran Alanı 74.54 cm²73.12 cm²
Renk Sayısı 16 Milyon16 Milyon
Ekran Özellikleri Multi TouchÇizilmeye Dirençli Cam, Multi Touch, 95% NTSC, 600 cd/m² (nit) Parlaklık, 1500:1 Kontrast Oranı
Piksel Yoğunluğu 424 PPI428 PPI
Ekran Oranı (Aspect Ratio) 16:916:9
Ekran Çözünürlüğü Standardı FHDFHD
Ekran Dayanıklılığı —Corning Gorilla Glass 4
Kamera
Flaş LED2 LED, Çift Tonlu
Video FPS Değeri 30 fps30 fps
Kamera Özellikleri Otomatik Odaklama, 76.3° AçılıPhase Detect Auto-Focus (PDAF), Safir Kristal Objektif Kapağı, HDR, Perde Hızı (Shutter Speed): 32 sn, Panorama, Otomatik Odaklama, Seri Çekim (Burst) Modu, Sony Exmor RS Sensör (IMX298), Zamanlayıcı, 6 Elementli Lens
Kamera Sensör Boyutu 1/3 İnç—
Diyafram Açıklığı F2.2F2.0
Ön Kamera FPS Değeri 30 fps30 fps
Video Kayıt Çözünürlüğü 1080p (Full HD)2160p (Ultra HD) 4K
Ön Kamera Diyafram Açıklığı F2.4F2.0
Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) YokVar
Ön Kamera Video Çözünürlüğü 720p (HD)1080p (Full HD)
OIS Özelliği —Optik Görüntü Sabitleyici (4 Eksenli)
DxOMark Eski (v1) —79 Puan
Ön Kamera Özellikleri —Zamanlayıcı (self-timer), UltraPixel Kamera, Yüz Algılama, 2μm Piksel, 80° Açılı
Video Kayıt Seçenekleri —1080p @ 30fps, 2160p @ 30fps
Video Kayıt Özellikleri —Time-lapse (Hyperlapse), Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video)
Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri —720p @ 120fps
Batarya
Şarj Micro-USBUSB Type-C
Kablosuz Şarj YokYok
Değişir Batarya —Yok
Batarya Teknolojisi —Li-ion Polymer (Li-Po)
Batarya Özellikleri —10 Dakikalık Şarj ile 4 Saatlik Kullanım, 60 Dakikada %80 Dolum
Hızlı Şarj Özellikleri —Qualcomm Quick Charge 3.0, Hızlı Şarj (18W)
Hızlı Şarj Gücü (Maks.) —18 W
Tasarım
En 71.5 mm69.2 mm
Ağırlık 170 Gram129 Gram
Kalınlık 7.2 mm7.25 mm
Renk Seçenekleri GümüşSiyah, Beyaz, Altın
Gövde Malzemesi (Kapak) MetalCam
Gövde Malzemesi (Çerçeve) MetalMetal
Çoklu Ortam
Radyo YokYok
Ses Çıkışı 3.5 mm3.5 mm
Özellikler
LED Özelliği Tek Renk BildirimlerÇok Renkli Bildirimler
Toza Dayanıklılık YokYok
Bildirim Işığı (LED) VarVar
Parmak izi Okuyucu Özellikleri Ana Ekran Tuşunda (Ön)Ana Ekran Tuşunda (Ön)
Görüntülü Konuşma (Uygulama) VarVar
Sensörler —İvmeölçer, Jiroskop, Yakınlık Sensörü, Pusula, Ortam Işığı Sensörü, Hall Sensörü, Barometre
Servis ve Uygulamalar —Android Beam, Corning Gorilla Glass 4 Arka Kapak, Çocuk Modu, Ekran Yansıtma (Screen Mirroring), Gürültü Önleyici 2 Mikrofon, Tek Elde Kullanım Modu
Temel Donanım
RAM Tipi LPDDR3LPDDR4
CPU Frekansı 1.3 GHz2.15 GHz
GPU Frekansı 450 MHz624 MHz
İşlemci Mimarisi 64-bit64-bit
Ana İşlemci (CPU) 8x 1.3 GHz ARM Cortex-A532x 2.15 GHz Kryo
CPU Üretim Teknolojisi 28 nm14 nm
Hafıza Kartı Desteği VarYok
Grafik İşlemcisi (GPU) Mali-T720 MP3Adreno 530
Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 32 GB—
RAM Kanalları —Çift Kanal
AnTuTu Puanı (v6) —131.700 Puan
AnTuTu Puanı (v7) —151.100 Puan
AnTuTu Puanı (v8) —179.600 Puan
1. Yardımcı İşlemci —2x 1.6 GHz Kryo
Dahili Depolama Biçimi —UFS 2.0
Diğer Hafıza Seçenekleri —32/64/128GB Depolama seçeneği var
Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri —3/4GB RAM seçeneği var
Temel Bilgiler
Duyurulma Tarihi 2016, Aralık2016, Şubat
Seri —Xiaomi Mi 5
Çıkış Tarihi —2016, Temmuz
Ağ Bağlantıları
2G VarVar
3G VarVar
4G VarVar
4G İndirme 150 Mbps600 Mbps
4.5G Desteği VarVar
4G Teknolojisi LTE (Cat.4)LTE (Cat.12)
2G Frekansları 850 MHz, 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz850 MHz, 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz
3G Frekansları 850 (band 5) MHz, 900 (band 8) MHz, 1900 (band 2) MHz, 2100 (band 1) MHz850 (band 5) MHz, 900 (band 8) MHz, 1900 (band 2) MHz, 2100 (band 1) MHz
4G Karşıya Yükleme 50 Mbps100 Mbps
4G Frekansları —1800 (band 3) MHz, 2100 (band 1) MHz, 2600 (band 7) MHz
4G Özellikleri —VoLTE (Voice over LTE) Desteği
Diğer Bağlantılar
USB Versiyonu 2.02.0
USB Özellikleri USB On-the-go (OTG)USB On-the-go (OTG)
USB Bağlantı Tipi Micro-USBUSB Type-C
Kablosuz Bağlantılar
NFC YokVar
Kızılötesi YokVar
Wi-Fi Kanalları Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n)Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
Wi-Fi Özellikleri Wi-Fi HotspotDual-Band (5GHz), Wi-Fi Display, MU-MIMO, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Hotspot, MiraCast
Bluetooth Versiyonu 4.04.2
Navigasyon Özellikleri GPSGPS, A-GPS, BDS, GLONASS
Bluetooth Özellikleri —HID
İşletim Sistemi
Kullanıcı Arayüzü —MI UI
Lansman Arayüz Versiyonu —MIUI 7.0
Yükseltilebilir Versiyon —Android 8.0 (Oreo)

Neden Reeder P11 daha iyi?

  • Daha yüksek ekran boyutu5.2 inç vs 5.15 inç
  • Daha yüksek cpu çekirdek sayısı8 vs 4
  • Daha yüksek ön kamera çözünürlüğü8 MP vs 4 MP
  • Daha düşük sar değeri (baş)0.215 W/kg vs 0.376 W/kg
  • Doğrulanmış mağaza teklifi bulunmuyor
  • Güncel fiyat bilgisi bulunmuyor
  • Xiaomi Mi 5 5 özellikte önde: daha yüksek ekran / gövde oranı, daha yüksek arka kamera çözünürlüğü, daha yüksek batarya kapasitesi ve 2 özellik daha

Neden Xiaomi Mi 5 daha iyi?

  • Daha yüksek ekran / gövde oranı73.1 % vs 71.51 %
  • Daha yüksek arka kamera çözünürlüğü16 MP vs 13 MP
  • Daha yüksek batarya kapasitesi3000 mAh vs 2800 mAh
  • Hızlı Şarj varVar vs Yok
  • Daha düşük sar değeri (vücut)0.798 W/kg vs 1.12 W/kg
  • Reeder P11 4 özellikte önde: daha yüksek ekran boyutu, daha yüksek cpu çekirdek sayısı, daha yüksek ön kamera çözünürlüğü ve 1 özellik daha
ÖNERİLER

Benzer Karşılaştırmalar